Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Maine

Nieruchomość na sprzedaż w Maine

Graniczy ze wschodem, północą i północnym-zachodem z Kanadą i południowym zachodem z New Hampshire.

Tego lata w sezonie sprzedaży nieruchomości w Maine jest pełna.

W całym stanie odnotowano wzrost o 2,54% w porównaniu do czerwca 2017 r.

Rok 2018 był dobrym rokiem dla Maine, gdzie można znaleźć bardzo ciekawe nieruchomości na sprzedaż w Maine, a inwentarz porusza się szybko.

Liczba sprzedaży w pierwszych sześciu miesiącach 2018 roku jest prawie o 2% wyższa niż w pierwszych sześciu miesiącach 2017 roku.

Maine nieruchomości nadal jest doskonałą inwestycją przede wszystkim, jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż w Maine.

Maine, najbardziej na północ wysunięty stan w Stanach Zjednoczonych, słynie ze skalistych wybrzeży, morskiej historii i naturalnych środowisk, takich jak granitowe i dzikie wyspy Acadia National Park. Łosie są główną atrakcją w Parku Stanowym Baxter, domu Góry Katahdin, terminu Szlaku Appalachów.

Stolicą jest Augusta, ale najbardziej zaludnione miasta to Portland, Lewiston i Bangor.

Średnia cena sprzedaży nieruchomości na sprzedaż w Maine wzrosła o 11% w czerwcu w porównaniu do ubiegłego roku, podczas gdy wielkość sprzedaży krajowej wzrosła o prawie 3%.

Liczba domów sprzedanych w całym stanie w czerwcu wyniosła 1937, w porównaniu do 1889 domów sprzedanych w czerwcu 2017 roku.

To był bardzo dobry rok dla większości Maine, a zapasy szybko się rozwijają. Liczba sprzedaży w pierwszych sześciu miesiącach 2018 roku jest prawie o 2% wyższa niż w pierwszych sześciu miesiącach 2017 roku, co było najlepsze w Maine.

W okresie trzech miesięcy zakończonym 30 czerwca średnia cena nieruchomości w Maine wzrosła o około 11% w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku

Największy wzrost średniej ceny w okresie trzech miesięcy miał miejsce w hrabstwie Waldo, gdzie wzrósł on o ponad 18%. Jedynym hrabstwem w Maine, które odnotowało średni spadek cen w tym okresie, było Penobscot, gdzie mediana spadła o ponad 7% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Największy wzrost sprzedaży w ciągu trzech miesięcy miał miejsce w hrabstwie Aroostook, gdzie sprzedaż domów wzrosła o 32%. Największy spadek wielkości sprzedaży nastąpił w hrabstwie Lincoln, gdzie sprzedaż domów spadła o około 18% do 122 sprzedaży.

Rynek nieruchomości jest bardzo interesujący, jeśli chcesz zainwestować w nieruchomości na sprzedaż w Maine.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 33069

Sprzedaż Dom, Maine, York County, York, 229 US Route 1

11,226,982.91PLN
Sprzedaż
Dom

854.71 m²
Dobry wieczór, kontaktuję się z Tobą o grunty / budowę, którą mam na sprzedaż. Tereny są piękne dla rozwoju. Jest to kawałek ziemi o powierzchni 5,3 h...
Cod. 8600

Sprzedaż Pozostałe (Handlowe), Maine, Augusta, Augusta, Augusta

2,694,475.90PLN
Sprzedaż
Pozostałe (Handlowe)

800 m²
Idealne dla użytkownika właściciela lub inwestora
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB